کشتارگاه خوش پخت

کشتارگاه صنعتی خوش پخت

گروه تولیدی اروم چکاوک از سال ۱۳۶۴ فعالیت تولیدی خود را با احداث و بهره برداری فارم های مرغ گوشتی آغاز کرده و از سال ۱۳۷۴ ضمن حفظ واحدهای مرغ گوشتی ، در جهت گسترش و ارتقاء سطح فعالیت تولیدی نسبت به تاسیس و بهره برداری مزارع مرغ مادر گوشتی اقدام نموده و سپس من باب تکمیل زنجیره تولیدی در ایجاد و بهره برداری یک واحد کارخانه جوجه کشی مجهز به آخرین تکنولوؤی و ماشین آلات پیشرفته مشارکت کرده است .

و نهایتاً در سال ۱۳۸۷ به دلیل احساس نیاز شدید استان آذربایجان غربی نسبت به تاسیس و بهره برداری یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور به نام شرکت تعاونی کشتارگاه صنعتی مرغ خوشپخت به ظرفیت ۶ هزار قطعه و با ماشین آلات تمام اتوماتیک با آخرین فن آوری اقدام کرده است .

این گروه تولیدی با گستره عظیم خود در فرایند تولید با داشتن چندین مزرعه مرغ مادر مجزا به ظرفیت اسمی ۱۸۰ هزار قطعه و همچنین فارم های مرغ گوشتی به ظرفیت اسمی ۳۰۰ هزار قطعه و با راه اندازی یک واحد درمانگاه تخصصی دام پزشکی که با تهیه و توزیع انواع داروهای مرغوب دام پزشکی با نام داروخانه به فام در سطح بسیار وسیع و در یک ارتباط متعامل و تنگاتنگ با کلیه مرغداران به فعالیت شبانه روزی خود ادامه می دهد . در همین حال بر اساس مشارکت سازنده با گروه تولیدی مرغ پرور که یکی از شاخص های فعالیتی آن تولید دان آماده مرغوب در کارخانه آذرکاویان می باشد . از سوی دیگر با داشتن فروشگاههای زنجیره ای که در بهترین نقاط تجاری استان واقع شده اند و بطور مستقیم تولیدات شرکت را عرضه می کنند . یک زنجیره تولیدی متکامل ، مستحکم و مطرح در سطح کشور را تشکیل داده است . همچنین در چندین مزرعه مرغ مادر گوشتی و مرغ گوشتی با سرمایه گذاری و مشارکت در تولید همکاری متعامل دارد .

امروز بیاری مشتریان عزیز که در خرید به کیفییت ارزش می دهند به جایی رسیده ایم. که با جرات هر چه تمام تر اعلام میکنیم که محصولات تولیدی این شرکت بدون کوچکترین عیب و نقصی بسان نگینی درمیان تولیدات میدرخشد . این شرکت در حین تثبیت جایگاه خود در بازار استان با همت و تلاش در پی پیشنهادات سازنده شما مشتریان عزیز توانسته است به بازارهای پر رقابت در سطح داخلی و خارجی وارد و در مدت زمان بسیار کم جایگاه قابل قبولی را کسب نماید .

امروز تبلیغات تو خالی و هزینه های گزاف آن هیچ جایگاهی در دل مشتریان آگاه و ریزبین که ضمن خرید به کیفییت بها میدهند ندارد.کما اینکه این شرکت دور از هیاهوی تبلیغاتی به کیفیت می اندیشد و بر این باور است که محصول با کیفیت معرف و مبلغ خود بوده و تبلیغات نباید از گستره شناساندن واقعی محصولات تجاوز نماید . با تدوین برنامه های صحیحی که در پیش گرفته ایم بر این باوریم که قادریم که مشتریان خود را با در نظر گرفتن اصل اساسی کیفیت ناشی از زنجیره ایی کامل شامل : پرورش ، رشد ، کشتار و عرضه با خود همراه نماییم .

    

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=492
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.