لبنیات

افزایش ۴۹ درصدی صادرات فرآورده های لبنی فارس

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در بازدید از یکی از صنایع فرآورده های لبنی استان افزود: بر اساس گزارش گمرک استان، ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار فرآورده های لبنی در هفت ماه نخست امسال از این استان صادر شد.

وی ادامه داد: در مدت مشابه سال ۹۴، این رقم ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بود که ۴۹ درصد رشد را نشان می دهد.
علی همتی افزود: تولید صادراتی نیازمند تحقیقات بازار است و اشتغال ثابت و پایدار نیز زمانی ایجاد خواهد شد که تولید با رویکرد صادرات صورت گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: باید از پیش رو برداشتن موانع فراروی صادرات استان مانند فراهم کردن ایجاد زیر ساخت لازم آموزش های نیاز بازار روز دنیا، همچنین افزایش بهره‌وری و ارتقای کیفیت محصولات تولیدی برای افزایش توان رقابت با بازارهای جهانی شتاب گیرد.

همتی با تاکید بر ضرورت توسعه مناسبات اقتصادی با کشورهای حوزه خلیج‌فارس برای دسترسی به بازار مناسب گفت:‌ صادرات محصولات لبنی و پروتئنی به کشورهای خلیج فارس و سایر کشورها برای ایجاد بازار مناسب باید مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: یکی از شیوه های امکان سنجی ورود به بازار کشورهای همسایه و حضور در نمایشگاه های بین المللی و اعزام هیأت های تجاری و بازاریابی و ارتباط رودر رو با تجاری است که تمایل به تجارت کالاهای باکیفیت ایرانی دارند.
علی همتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مهمترین اصل در تولید محصولات لبنی با کیفیت وایمنی بالا استفاده از شیر خام تازه تر و بهتر می باشد گفت: شرکت های فرآورده های لبنی با اطلاع کافی از سلیقه و دائقه مردم و با بسته بندی های مناسب و توجه به وضعیت بازار روز جهانی تولیدات و محصولات و کالاهای باکیفیت خود را در سریعترین زمان در اختیار مصرف کنندگان داخلی وخارجی قرار دهند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در این بازدید از خط تولید شیر فراپاستوریزه شرکت فرآورده های لبنی رامک و دیگر محصولات این شرکت بازدید کرد.

 

 

                                                                             questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10147
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.