139409161442016546663884

راه اندازی ستاد “پیگیری، مطالبه گری و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی” در دانشگاه های فارس

خبرگزاری آریا-فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس از راه اندازی”ستاد پیگیری، مطالبه گری و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی” در دانشگاه های این استان خبر داد.

به گزارش دریافتی آریا از شیراز،اسماعیل قزل سفلی در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های شهر شیراز با تاکید بر تلاش در راستای تحق شعار سال با عنوان”اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” اظهار داشت: ستاد “پیگیری، مطالبه گری و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی” در دانشگاه های استان فارس راه اندازی می شود.

وی از راه اندازی کانون های اقتصاد مقاومتی در بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس خبر داد و افزود: کمیته مبارزه با فساد، ویژه خواری و قاچاق نیز در دانشگاه های استان راه اندازی می شود.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: تقویت رویکرد علمی در دانشگاه ها با راه اندازی مرکز مطالعات و پژوهش در بسیج دانشجویی دانشگاه های محوری استان، ارتباط صنعت با دانشگاه  و… از برنامه هایی است که در سال جدید دنبال خواهیم کرد.

قزل سفلی با تاکید بر استفاده از ظرفیت دانشجویان خواهر بسیجی در عرصه های فرهنگی، علمی، سیاسی، جهادی و… گفت: فعالیت های هنری در راستای توسعه و تقویت هویت دینی و انقلابی در دانشگاه ها( اکران فیلم، تئاتر و…) نیز تقویت خواهیم کرد.

وی تبیین راز دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران از طریق بازخوانی تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل جوان دانشجو را یکی از مهمترین رسالت های بسیج دانشجویی در سال جدید برشمرد و تصریح کرد: پیگیری فاز دوم طرح تحول و تعالی بسیج دانشجویی فارس، توقیت و تمرکز بر مباحث اخلاقی و معنوی دانشجویان بسیجی، تقویت رویکرد رسانه ای در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی، نشریات دانشجویی با هدف شبکه سازی و حضور فعال در عرصه رسانه و تقویت نقش هدایتی، حمایتی و نظارتی بسیج دانشجویی از برنامه های ما در سال جدید است.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید براستمرار طرح مسیر همدلی  از طریق تعاملات و ارتباطات موثر با مسئولان دانشگاهی و سایر دستگاه های اجرایی ادامه داد: هم افزایی و هماهنگی با تشکل های دانشجویی و سایر اقشار بسیج را دنبال خواهیم کرد.

قزل سفلی با تاکید بر استفاده از ظرفیت مجامع تخصصی هشت گانه بسیج دانشجویی دانشگاه های فارس بیان داشت: کانون دانش آموختگان و فارغ التحصیلان بسیج دانشجویی استان فارس راه اندازی شده است که باید از ظرفیت  آن به نحو احسن استفاده شود.

منبع: خبرگزاری اریا

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=3415
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.