سویای پر چرب

سویای پر چرب ویژه طیور

مزایای فول فت سویای اکسترود شده در جیره طیور:

۱- منبع عالی انرژی و پروتئین با کیفیت جهت تنظیم جیره های غذایی با غلظت بالای مواد مغذی برای طیور بوده و ماده اولیه مفید در کارخانجات خوراک فاقد تجهیزات لازم جهت مخلوط نمودن چربی و مناسب جهت تهیه پلت می باشد. استفاده از این محصول امکان تنظیم جیره هایی با انرژی و پروتئین توصیه شده سویاهای تجاری را امکان پذیر نموده و این امر موجب ارتقاء عملکرد طیور گوشتی شامل وزن، سرعت رشد و کاهش ضریب تبدیل غذایی و بهبود ترکیب اسیدهای چرب گوشت مرغ می گردد.
۲- دارای سطوح بالای فسفولیپید (۳-۱ درصد) در ترکیب چربی است که در بهبود جذب و متابولیسم چربی ها مؤثر بوده و حاوی آنتی اکسیدان های طبیعی از قبیل ایزوفلاون ها و تکوفرول ها می باشد که تأثیر به سزایی در پایداری محصول  و بهبود سلامتی طیور دارند و موجب افزایش مقاومت بدن و کاهش مصرف دارو می شود.
۳- در محتوی چربی شامل بیش از ۵۰ درصد اسیدلینولئیک بوده که برای طیور اسید چربی ضروری محسوب شده و به ویژه جهت افزایش اندازه تخم مرغ حائز اهمیت می باشد.

۴- با مقدار بالای پروتئین و ترکیب مناسب اسیدهای آمینه، ماده خوراکی بی نظیری برای تنظیم جیره های طیور بوده و همچنین میزان قابلیت هضم اسیدهای آمینه آن برای طیور نیز از ویژگی های قابل توجه دیگر این محصول می باشد.
۵-سویاای پرچرب را می توان در سطوح بالا تا میزان ۲۲ درصد، وارد جیره مرغ های تخم گذار نمود و این امر موجب افزایش وزن توده تخم مرغ و کاهش ضریب تبدیل بدون آثار منفی بر کیفیت پوسته و نیز بهبود ارزش تغذیه ای تخم مرغ می گردد. بر اساس تحقیقات انجام شده، استفاده از سویای پر چرب تا سطح ۱۵ درصددر جیره مرغ های مادر موجب افزایش تولید و وزن تخم مرغ و نیز بهبود نطفه داری و جوجه در آوری می شود.

 

شماره تلفن جهت سفارش: ۰۹۱۵۷۱۲۸۵۸۰-۰۵۱۵۲۲۴۷۱۲۱

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=9034
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.