شرکت پاک دانه

شرکت تولیدی- بازرگانی پاک دانه ایرانیان

گروه تولیدی- بازرگانی پاک دانه ایرانیان در سال ۱۳۸۶ با هدف خدمت به صنعت مرغداری کشور و ایجاد تحول در ارائه خدمات در این بخش تاسیس گردید.

گروهی از متخصصین با سابقه که از بدو تولید کنستانتره در ایران در تمام بخشهای آن از فرمولاسیون و تولید گرفته تا بازاریابی و فروش حضور داشته و از بنیانگذاران این صنعت بوده اند گرد هم آمده و تمام تجربه و تخصص خود را در اختیار پرورش دهندگان عزیز طیور قرار داده و محصولی با کیفیت عالی و کمترین قیمت ممکن تولید نموده اند.

کنسانتره تولید شده در این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه و با نظارت دقیق آزمایشگاه کنترل کیفی وفرمولاسیون ویژه جهت تمام نژادهای طیورموجود در ایران تهیه گردیده و با بهترین نوع بسته بندی ارائه می گردد.

سهولت دسترسی به کلیه مسئولان شرکت از مدیران اجرایی تا بخش فروش و امور مالی تا بخش علمی سبب ایجاد ارتباطی صمیمی با توزیع کنندگان و مصرف کنندگان محصولات شرکت شده و نتیجه آن رضایت کامل مشتریان می باشد.

شرکت پاک دانه در سال ۲۰۱۲ میلادی با تاسیس شرکت پاکتانه(Paktane) در کشور ترکیه اقدام به فعالیت در زمینه بازرگانی خارجی نمود و با گسترش شبکه بازرگانی خود ضمن تهیه مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات خود بصورت مستقیم از کشورهای معتبر و صاحب دانش دنیا و اخذ نمایندگی از چند برند معتبرجهانی در زمینه های مختلف، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات پروکسی ویت(Proxivit) در دنیا گردیده است.

 

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت پاک دانه

 

                                                                                            questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10901
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.