شرکت رشد طیور زواره

شرکت رشد طیور زواره

شرکت رشد طیور زواره در سال ۱۳۷۹ توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان دام و طیور و با بهره گیری از دانش فنی و ماشین آلات مدرن در شهرستان اردستان بخش زواره (استان اصفهان) در زمینی با وسعت ۴۰ هزار مترمربع احداث گردید.

کارخانه شامل کلیه امکانات تولید انواع مکمل ویتامینه و مکمل معدنی، مکمل دام گوشتی و مکمل دام شیرده، تک ویتامینه ها، انواع کنسانتره پایه طیور، D.C.P، M.C.P و تولید دان آماده (پلت) می باشد. از ۴۵ نفر پرسنل این شرکت ۴۰% آنان را فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تشکیل می دهند.

کلیه محصولات شرکت رشد و طیور زواره با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه دام و طیور و پیشرفته ترین دستگاه های ساخت خوراک دردنیا با توجه به شرایط اقلیمی ایران و نژادهای رایج موجود در کشور جهت نیل به عملکرد و ضریب تبدیل مطلوب تر تولید می شوند. تلاش گروه ما همواره بر کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده و برای نیل به این هدف از همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته ایم.

شرکت رشد طیور زواره اولین واحد خود را در سال ۱۳۸۲ پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی کل کشور و وزارت جهاد سازندگی٬ با ظرفیت سالیانه ۵۰۰۰ تن افتتاح و محصولات تولیدی خود اعم از کنسانتره٬ مکمل های غذایی و درمانی را مطابق استاندارهای تولیدی GMP و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور با کیفیت مطلوب عرضه می نماید.

در سال ۱۳۸۴احداث فاز دوم این شرکت در جهت تولید انواع کنسانتره پایه طیور آغاز گردید که درسال ۱۳۸۶ پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان صنایع و سازمان محترم دامپزشکی کل کشور٬ با ظرفیت سالیانه ۳۰۰۰۰ تن افتتاح و شروع به تولید و عرضه انواع کنسانتره پایه طیور با کیفیت مطلوب نموده است.

 

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت رشد طیور زواره

 

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10944
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.