پادراتوس

شرکت لبنی پادراتوس

کارخانه لبنی پادراتوس

    

کارخانه پادراتوس در سال  ۱۳۷۱ تاسیس و کار خود را با تولید محصولات پنیر آب نمکی و خامه پاستوریزه آغاز نمود. با توسعه ظرفیت کارخانه پس از گذشت قریب به ۱۸ سال در حال حاضر این مجموعه با بهره گیری از ۱۰۰ نفر پرسنل مجرب و دستگاه های مدرن تولید و  استفاده از مواد اولیه خصوصا شیر تامینی از منطقه قوچان و مشهد مشغول به تولید انواع فراورده های لبنی می باشد.

این مجموعه با داشتن شبکه توزیع و نمایندگی های فراوان در سرار کشور توانسته محصولات باکیفیت خودرا در بیش از ۲۰ استان کشور و چند کشور همجوار در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد که در این راستا تلاش مضاعفی در جهت گسترش شبکه توزیع، تعدیل قیمت ها از طریق حذف واسطه ها  و سهولت دسترسی مصرف کننده به محصولات به صورت کاملا جدی در دست انجام است.

همواره تلاش این مجموعه در جهت تولید محصولات متنوع و ارتقاع سطح کیفی محصولات و در کل جلب رضایت مصرف کنندگان  محترم و افزایش تعداد دوستداران و محصولات پادراتوس بوده است.

در این میان همواره تلاش نموده ایم تا ضمن ارائه یک برنامه غذایی مناسب برای کلیه سنین مصرف کنندگان و همگام با برنامه های بهداشتی و غذایی بین الملی در جهت فرهنگ سازی مصرف صحیح، سلامت خانواده ها را در راس اهداف خود قرار داده  و هر روز محصولاتی جدید تر و با کیفیت بهتر در اختیار هموطنان عزیز  و سایر مصرف کنندگان قرار دهیم.

مجموعه پادراتوس در این راه با بهره گیری از تجارب و توانایی های سایر مجموعه های صاحب نام بین المللی در زمینه های تحقیقاتی ، خدمات رسانی  ودیگر زمینه ها وابسته به فعالیت خود در تلاش است تا به بالاترین سطح کیفی دست یابد.

        

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=410
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.