شرکت کرمانشاه دانه

شرکت کرمانشاه دانه

این کارخانه در کیلومتر ۱۶ جاده کرمانشاه به قصر شیرین در زمینی بالغ بر ۴۰۰۰۰ متر مربع احداث شده است کرمانشاه دانه در سال ۱۳۵۶ با ظرفیت اسمی ۵ تن در ساعت بر اساس نیاز های روز منطقه احداث شد.

در سال ۱۳۶۴با اجرای طرح های توسعه ظرفیت شرکت به ۱۰ تن در ساعت ارتقاء یافت. با توجه به استقبال بازار از تولیدات این شرکت، مدیران کارخانه بر آن شدند تا در سال ۱۳۸۴ برای افزایش ظرفیت و ارتقاء کیفی بیش از پیش تولیدات و به روز کردن ماشین آلات طرح های توسعه جدیدی را انجام دهند.
این کارخانه بادارابودن نیروی انسانی کارآمد،متخصص ومجرب درواحدهای مختلف ازجمله آزمایشگاههای کنترل کیفیت، طرح وبرنامه ریزی، تولید، فنی ،آموزش، ایمنی و بهداشت و هم چنین ازنظر فضای انبارش، پروسه تولید،بادارا بودن سیلوه های متعدد دراحجام ۱۰۰۰۰تن،انبارهای محصولات مدون، انبارسرد،انبار قرنطینه،انبار مرکزی با ظرفیت اسمی ۳۰تن در ساعت مدرنترین و پیشرفته ترین کارخانه خوراک دام و طیورخاور میانه شناخته شده که بارها مورد بازدید مقامات کشوری و کارشناسان داخلی و خارجی قرار گرفته است .

این شرکت همگام با تکنولوژی روز دنیا مدرن ترین وپیشرفته ترین دستگاه ها وماشین آلات بسته بندی وتولیدی رابرای عرضه محصولات خود در اختیارداشته واز مزایای ممتاز این واحد تولیدی بهره گیری ازسیستمهای پخت درزمان طولانیLong Term Conditioning، راکتور وسیستم پرسی بسطی Expansion System وپخت نرمال Normal Conditioning بطور همزمان وبا توالی خاص می باشد که تولید خوراک دام وطیور پاستوریزه(عاری از عوامل بیماری زا) با افزایش قابلیت هضم وبهبود ضریب تبدیل است که نتیجه آن افزایش قابل ملاحظه بهره اقتصادی برای مصرف کننده می باشد.

 

منبع: وبسایت رسمی شرکت کرمانشاه دانه

 

questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=11118
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.