سپهر چرم

محصولات سپهر چرم

سپهر چرم خاورمیانه از سال ۱۳۸۱ در زمینه تولید چرم مصنوعی فعالیت خود را آغاز نموده و طیف وسیعی از چرم مصنوعی PVC را تحت نظر گواهینامه بین المللی کنترل کیفیت مدیریت iso 9001 : 2000تولید می کند که در موارد مختلف مصرف می شود . تولیدات این شرکت عبارتند از : چرم مصنوعی مبلی، کیفی، کفشی ، صندلی اتومبیل، کمربندی، ملزومات اداری و غیره کاربرد دارد.

موضوع فعالیت شرکت عبارتست از تولید چرم های مصنوعی از جنس پی وی سی و پی یو ، شرکت در نمایشگاه های بین المللی، تخصصی و بازرگانی داخلی و خارجی و انجام هرگونه فعالیت مجاز در رابطه با موضوع شرکت .

این مهم نیست که شما چه کسی هستید و کجا زندگی می کنید. ما، چرم مصنوعی مناسب اثاثیه، لوازم داخلی، لباس، و کیف را تولید می کنیم که فراتر از همه گروههای اجتماعی است وبرای هر سن، شغل و قومیتی مناسب است. چرم مصنوعی ما ساده ، بنیادی و در عین حال جهانی است، به طوری که مردم می توانند آزادانه در سبک منحصر به فرد خود از آنها استفاده کنند. به گفته بنیانگذاران ما، ” سپهر چرم ” برای همه نوع اثاثیه، لوازم داخلی ، ساخته می شود که با ارزش های شما درهر کجا که زندگی می کنید مطابقت دارد. این مفهوم منحصر به فرد ، مجموعه ما را از شرکت های تولید پوشاک که تنها هدفشان پیگیری روند تولید چرم است ، جدا می کند. آیا چرم مصنوعی می تواند جهان را تغییر دهید؟ ” سپهر چرم نه تنها بر این باور است که می تواند جهان را تغییر دهد بلکه در حال حاضر آن را تغییر داده است.

ما بدین وسیله به اطلاع شما می رسانیم که در سال ۲۰۰۱ سپهر چرم برای پاسخگویی به نیازهای جامعه ایران و حضور در بازارهای بین المللی تاسیس شد. به همت آقای علیرضا ملک پوری بنیانگذار این شرکت و گروهی از کارشناسان چرم مصنوعی، این شرکت به تدریج به عنوان یک نام تجاری قابل اعتماد در این صنعت معرفی شد و طی سال ها فعالیت خود عناوین مختلفی از جمله و صادر کننده نمونه استان تهران در سال ۸۸  وبرگزیده جشنواره قهرمان صنعت استان البرز در سال ۹۰ و صادر کننده برتر استان البرز در سالهای ۹۱و ۹۲ را به دست آورد. در ابتدا محصول تولیدی چرم مصنوعی ما برای اثاثیه و لوازم داخلی استفاده می شد اما با گذشت زمان و تقاضای زیاد بازار، موارد زیربه محصولات ما اضافه شد:

• چرم مصنوعی برای اثاثیه یا لوازم داخلی و مبلمان خانگی

• چرم مصنوعی برای کیف

• چرم مصنوعی برای پوشاک
• چرم مصنوعی برای روکش صندلی ماشین
• چرم مصنوعی برای مبلمان اداری
• چرم مصنوعی برای مقاصد دیگر

       

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=440
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.