dam1

نمایشگاه بین المللی تبریز راه دسترسی به فرصت های طلایی

در آستانه آغاز به کار نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان تبریز دامن زدن به شایعات و بحران سازی توسط برخی مسئولان سبب شده تا بسیاری از فعالان صنعت با استناد بر آن از این فرصت مناسب و طلایی که این نمایشگاه به راحتی و کمترین هزینه در اختیار آنان قرار خواهد داد خود را محروم نمایند. شایسته است تا تولیدکنندگان و فعالان صنعت قبل از هر تصمیمی با رجوع به مراجع ذی صلاح اطلاعات موثق و قابل استناد را جمع آوری نمایند.
دکتر امیر حسین بهداد – مدیرکل اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی- در گفتگو با ITPNews، بیان داشت: با توجه به موقعیت منطقه ای استان آذربایجان شرقی و هم مرز بودن آن با کشورهای هدف صادرات محصولات دامی ایران، برگزاری چنین نمایشگاه هایی آن هم در سطح بین المللی می تواند فرصت بسیار مناسبی برای فعالان صنعت دام، طیور و آبزیان کشور باشد، تا با حضور در آن به تبادل اطلاعات پرداخته و با شرایط حاکم بر صنعت و فرصته های موجود آشنا شوند.
وی ادامه داد: از دیگر نقاط مثبت نمایشگاه بین المللی تبریز حضور هیات وشرکت های تجاری، اقتصادی و صنعتی از کشورهای مختلف است که می تواند برای بازدیدکنندگان و فعالان صنعت فرصت طلایی با کمترین هزینه به وجود آورد.
وی خاطر نشان ساخت: صنعت دام و طیور کشور دارای پتانسیل و استعدادهای فراونی است که تولیدکنندگان می توانند با حضور در نمایشگاه های بین المللی از آن بهره برده و با ارزآوری مناسب به بازسازی زیر ساخت های صنعت بپردازند و قسمتی از مشکلات تولیدکنندگان را مرتفع سازند.
بهداد ادامه داد: به فعالان صنعت توصیه می کنم که به شایعات مقرضانه ای که در دنیای مجازی دست به دست می شود توجه ای نداشته باشند و هر گونه اطلاعاتی مبنی بر شیوع بیماری را از مراجع مطلع، موثق و مرجع دریافت کنند تا به خود و صنعت ضربه وارد نشود.
رئیس دامپزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: امید است برگزاری این نمایشگاه بتواند ضمن رونق صنعت دام و طیور کشور، ایران را در عرصه های بین المللی بیش از بیش موفق و سربلند گرداند.

 

مرتبط با خبر : برگزاری نمایشگاه صنعت دامپزشکی تبریز با حضور شرکتهای داخلی وخارجی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از حضور بیش از ۲۷۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین المللی صنعت دامپزشکی و صنایع وابسته در تبریز خبر داد.
به گزارش مهر، کریم مهری سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در خصوص جزئیات برگزاری این نمایشگاه گفت: با برگزاری این نمایشگاه می توان شاهد توسعه حوزه دام و طیور در استان بود البته به طور یقین می توان از این فرصت برای توسعه صادرات مواد مرتبط با دام و طیور به دیگر کشورها بهره برد.
وی ادامه داد: اگر بتوانیم ظرفیت های بسته بندی و فرآوری محصولات خود را به حداکثر برسانیم می توان به خوبی شاهد توسعه صادرات این محصول به کشورهای خارجی بود زیرا اکثر این کشورها واردکننده گوشت محسوب می شوند.
مهری با اشاره به حضور شرکت های داخلی و خارجی در این نمایشگاه گفت: در مجموع ۲۷۰ شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت که از این میان ۵۰ شرکت مربوط به کشورهای خارجی هستند.
وی ادامه داد: این شرکت ها از کشورهایی همچون آلمان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، ارمنستان، اسپانیا، افغانستان، جمهوری آذربایجان، چین، سوریه، عراق، نخجوان، هلند و هند در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان با بیان اینکه شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور دارند، تامین کننده مواد اولیه، افزودنی ها و مکمل های خوراک دام و طیور هستند، گفت: امیدواریم از این فرصت به نفع توسعه صادرات و پیشرفت صنعت دام استان بهره ببریم.
گفتنی است سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دامپزشکی، دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته، ۳۰ تیر لغایت دو مرداد ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می شود.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=2290
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.