گوشت

پیش‌بینی ثبات قیمت دام زنده در ایام اربعین

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی،علی اصغر ملکی در خصوص تغییر قیمت گوشت در هفته جاری گفت: قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی بین ۳۵ تا ۳۶ هزار تومان است و این قیمت نسبت به هفته گذشته ۵۰۰ تا هزار تومان کاهش داشته است.

ملکی در ادامه گفت: قیمت هر کیلو دام زنده بین ۱۳ هزار و ۵۰۰ تا ۱۴ هزار تومان است که این روند نیز نشان دهنده کاهش قیمت دام زنده نسبت به هفته گذشته است.

ملکی در پیش بینی قیمت دام زنده در ایام اربعین گفت: با توجه به جلوگیری از خروج دام از مرزهای کشور و بالا بودن ارز ریال کشور نسبت به پول سایر کشورها شاهد کاهش خروج دام از کشور هستیم و همین امر موجب شده تا بازار متعادل شود و با توجه به مازاد عرضه نسبت به تقاضا شاهد ثبات قیمت‌ ها در این بازار هستیم.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به ادامه ورود گوشت پیش سرد به کشور گفت: ورود گوشت پیش سرد از کشورهای آسیای میانه همچنان ادامه دارد و قیمت هر کیلو از این گوشت گوسفندی برای خریدار ۲۶ هزار تومان و برای خریدار ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان است.

وی در انتها خاطر نشان کرد: پیش بینی بررای افزایش قیمت دام و گوشت زنده در ایام اربعین نداریم ولی در کل هفته آینده بهتر می‌توان شرایط قیمتی را برای این ایام پیش‌بینی کرد.

 

 

                                                                             questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

 

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10241
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.