o1

چرم شترمرغ

چرم شتر مرغ نرم و قابل انعطاف بوده و در عین حال محکم و زیباست.چرم حاصل از پوست شتر مرغ به علت دارا بودن مقداری روغن طبیعی خشک و شکننده نمی شود و از شکل ظاهری زیبا و بافت مناسب نیز برخوردار است.

این چرم در بازارهای جهانی در ردیف چرم تمساح و فیل قرار دارد و برای ساختن چکمه ،کفش ،کیف دستی و کاپشن مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم شترمرغ بسیار با دوام و مقاوم است و مقاومت آن در مقابل آن آب حتی از چرم تمساح بیشتر است.چرم شترمرغ از دو قسمت کاملا متمایز تشکیل شده است.یک قسمت که بدن پرنده را پوشانده و در محل اتصال پرها به پوست است و بیشترین مساحت چرم را تشکیل می دهد،از لحاظ شکل ظاهری شبیه پوست سایر پرندگان می باشد.

قسمت دیگر،چرم حاصل از ساق پای پرنده است که سطح آن از پولک های مخصوصی پوشیده شده و تقریبا مشابه پوست خزندگانی همانند سوسمار است که برای تزئین کیف های دستی ،چکمه ،کفش و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.چرم شترمرغ را می توان به رنگ های گوناگون رنگ کرد.

شرکت بازار دام ایران این افتخار را دارد که محصولات خود را که از چرم شترمرغ با بالاترین کیفیت تولیدشده اند را به مشتریان خود عرضه کند.جهت مشاهده محصولات به قسمت فروشگاه سایت مراجع نمایید.

شماره تلفن جهت سفارش: ۰۹۱۵۷۱۲۸۵۸۰

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=3742
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.