خوراک دام رضوان

کارخانه خوراک دام رضوان

کارخانه خوراک دام رضوان در سال ۱۳۷۵ با هدف تولید خوراک دام، طیور و آبزیان راه اندازی گردید و با بکارگیری تجربه کارشناسان خبره صنعت دامداری، از بدو تاسیس، صداقت به عنوان یک اصل ممتاز در کیفیت محصولات تولیدی بوده است.

تمامی آن نیروهای متخصص، متعهد پایبند به آرمان ها و اصول اخلاقی کارخانه در فضایی مبتنی بر فکر سالم، دانش و نوآوری مشغول فعالیت می باشند و امروزه با درک بیش از پیش این واقعیت که جامعه سالم نیازمند غذای سالم است کادر مدیریت و کارشناسان این کارخانه تمام همت و اراده خود را به کار بسته که همواره در تحقق بخشیدن به این آرمان پیشرو باشند.
کارخانه خوراک دام رضوان هم اینک با اخذ پروانه بهره برداری به ظرفیت ۷۶۰۰۰ تن در سال به کار خود ادامه میدهد و آمار سالانه نشان ازتولید روزافزون کارخانه دارد، به گونه ای که توانسته ایم فراتر از ظرفیت اسمی خود تولید کنیم. بطوریکه در سال ۹۲-۹۱ به عنوان تولید کننده برتر از طرف سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی شناخته شده و موفق به کسب رتبه A از طرف اداره کل دامپزشکی استان گردید و با اخذ نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران، اقدام به تولید دان استاندارد می نماید.
کارخانه مجهز به سیلوهای مکانیزه ی ذخیره مواد غذایی می باشد و فرآیند تولید، انتقال و توزین، بدون دخالت دست، کاملا مکانیزه و بهداشتی از مرغوب ترین مواد اولیه صورت می گیرد.
ارتباط با مشتری و پیگیری های مستمر از دامپروری در مورد مشکلات و ضعف های محصول تولیدی و بررسی راندمان محصول و میزان رضایتمندی دامداران، از سیاستهای دائمی کارخانه خوراک دام رضوان بوده و ما را در بهبود محصول تولیدی یاری کرده است.
ما مفتخریم که امروز بدون هیچگونه ادعا و بازار فریبی محصولات خود را با بهترین نوع مواد اولیه موجود در کشور سامان می دهیم و کیفیت محصول تولیدی اولویت کاری ما بوده و تجهیز کارخانه به بخش کنترل کیفی و آزمایشگاه پیشرفته و اعمال نظارت دقیق بر کیفیت محصولات تولیدی دلیلی بر این ادعا است.

 

منبع: وبسایت رسمی کارخانه دام رضوان

 

                                                                                            questionبحث و تبادل نظر درباره این مطلب

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=10904
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.