چرم مارال

محصولات چرم مارال

درباره مارال چرم:

صنایع تولیدی مارال چرم در سال ۱۳۷۴ با سرمایه گذاری فکری، مادی و معنوی برادران حسینی خواه و به مدد تلاش و کوشش های شبانه روزی و با هدف تولید با کیفیت انواع محصولات چرمی تاسیس شد. مارال چرم با بکارگیری دانش فنی روز دنیا و همکاران متخصص و دلسوز خود در حال حاضر به عنوان برندی پیشتاز و نوآور در صنعت چرم ایران مطرح است  و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولیدکننده محصولات چرمی در ایران نام برد. همچنین صنایع تولیدی مارال چرم توانسته با افتتاح ۳ شعبه در خارج از کشور گامی بزرگ در اشاعه این صنعت در بخش بین المللی نیز برداشته و پله های صعود را به سرعت در جهت جهانی شدن یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

کارخانه مارال چرم:

صنایع مارال چرم با استعانت از خداوند متعال، همیـاری پرسنل، استادکاران ماهر، متخصـصین فعال و استفاده از مرغوبترین چرم موجود در کشـور در کارخانه ای صنعتی به وسعت ۲۷۰۰ مترمربع  منطبق با نیازهای یک واحد تولیدی پیشرفته و شامل ۴ سالن تولیدی در استان البرز مشغول به فعالیت می باشد. تولیدات این شرکت در شبکه شعب گسترده فروش در سراسرکشور و نیز بازار کشورهای خارجی عرضه میگردد. واحد تولیدی محصولات مارال چرم با ظرفیت تولید بیش از ۹۰۰۰  قطعه در ماه به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید محصولات چرمی در ایران به شمار می آید و امید است در سال جدید این میزان تولید به ظرفیت بیشتری ارتقاء یابد.

خط برش تمام اتوماتیک:

یکی از ویژگی های ارزشمند در تولید صنعتی محصولات چرمی استفاده از تکنولوژی روز دنیا در برش تمام اتوماتیک  و مکانیزه می باشد. در این واحد صنعتی طرحها و الگو های محصولات بصورت یکپارچه  از واحد  طراحی محصول به دستگاه های تمام اتوماتیک برش ارسال و در کمترین زمان ممکن و دقت بالا به  قطعات مورد  نیاز در تولید، برش می گردد که این خود یکی از فاکتورهای مهم افزایش کیفیت  و کمیت در تولید صنعتی چرم  می باشد.

خط مشی کیفیت:

صنایع مارال چرم به منظور حرکت در راستای تحقق اهداف خود با ایجاد چارچوبی نظام مند و پویا، پاسخگویی به انتظارات مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان خود را متعهد نموده تا در راستای تحقق این اهداف گام بردارد.

 1. ۱٫       ارتقای سطح رضایت مشتریان از طریق نهادینه سازی و سرلوحه قراردادن کیفیت و خدمات پس از فروش
 2. ۲٫       ارتقای توانمندی علمی دانش فنی از طریق آموزش و توسعه منابع انسانی
 3. ۳٫       تلاش در کسب سهم بیشتر از بازار داخلی و تقویت نام تجاری مارال چرم

 افتخارات مارال چرم:

کیفیت مطلوب، نوآوری، خلاقیت و تنوع محصولات مارال چرم منجر به دریافت جوایز و تقدیرنامه های متعددی از مراکز معتبر  گردیده که  از دیگر افتخارات این صنعت به شمار می آیند و از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. ۱٫       عضو رسمی هیئت مدیره انجمن صنایع چرم ایران
 2. ۲٫       کسب مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز
 3. ۳٫       دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره یکصد برند برتر ایران
 4. ۴٫       دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره مدیران و تولید کنندگان جوان
 5. ۵٫       دریافت تندیس و لوح تقدیر در جشنواره بزرگان و پیشکسوتان کارآفرین صنعت چرم ایران
 6. ۶٫       تنها دارنده گواهینامه کیفیت در صنعت چرم

صنایع مارال چرم با آغاز فعالیت از سال ۱۳۷۴  و تلاش بی دریغ پرسنل متعهد خود در بخش های تولید و اداری و وفاداری مشتریان عزیز به این برند را مسبب اصلی این موفقیت چشمگیر در صنعت چرم ایران دانسته و کسب افتخارات بزرگ را مرهون پشتکار و سعی و تلاش تمامی فعالان این مجموعه می داند و پیوسته در راه خودکفایی کامل در بخش تولید و رسیدن به بالاترین نقطه استحکام و ترقی در این زمینه خواهد کوشید.

تحقیق و توسعه بازار:

تحقیق و توسعه نقش مهمی در توسعه پایدار هر سازمانی دارد، جذب قابلیت ها و استفاده حداکثری از نقاط قوت و توانایی ها از مهمترین برنامه های صنایع مارال چرم می باشد. در این راستا صنایع مارال چرم با هدف بر آورده سازی و پیشی گرفتن از نیاز مشتریان، خود را متعهد به نو آوری در تولید محصولات متنوع دانسته و علاوه بر ارتقای مدلهای فعلی، مدلهای جدید و متعددی  را مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان در دست بررسی دارد که به زودی به بازار ارائه خواهد کرد.

«ما رسالت خود را ارتقای صنعت چرم کشور می دانیم.» 

اهداف اصلی واحد تحقیق و توسعه در صنایع مارال چرم عبارتند از :

طراحی و تحلیل کاربری محصولات با توجه به نیاز مشتری

همکاری مستمر با دانشگاه ها و مراکز تحقیقات داخل کشور جهت آموزش نیروهای انسانی

نوآوری و بهبود فرآیندهای تولید محصولات

چشم انداز  مارال چرم
صنایع مارال چرم در نظر دارد:

 • به یک شرکت بین المللی در زمینه تولید محصولات چرمی با کیفیت برتر تبدیل شود.
 • تمام توجه و تمرکز خود را برتولید محصولاتی قابل رقابت با بازار های بین المللی، معطوف نموده است.
 • به شرکتی تبدیل شود تا افراد از کارکردن در این مجموعه گسترده احساس رضایتمندی و طیب خاطر را داشته باشند.

سرمایه گذاری در مارال چرم

صنایع مارال چرم با امکان تهیه و تولید انواع محصولات چرمی، فرصت بهره مندی سرمایه گذاران از ظرفیت ها و توانمندی های این شرکت به صورت اعطای نمایندگی فروش در اقصی نقاط کشور عزیزمان را نوید می دهد.

پوشش ها و تضمین های حمایتی:

تامین کالا: صنایع مارال چرم با در اختیار داشتن فضای وسیع تولید و همچنین بهره مندی از تجربیات استادکاران ماهر و تجهیزات مناسب، خود را متعهد به تامین کالای مورد نیاز فروشگاه های سراسر کشور می داند. از تولیدات مارال چرم می توان به انواع کیف، کفش، کمربند، دستکش و پوشاک چرمی اشاره کرد.

حفظ سرمایه از گزند تورم:

با توجه به شرایط فعلی و افزایش نرخ تورم، مسکوت ماندن سرمایه می تواند آسیب جدی به سرمایه داران وارد نماید. در این وضعیت سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت که به تولید و ارائه کالای ایرانی می پردازد، می تواند حاشیه امن برای سرمایه گذاران ایجاد نماید..

حاشیه سود مناسب:

با توجه به اینکه تولیدات مارال چرم محصول صنایع دستی می باشد، و تولید آن با دقت، ظرافت و مهارت خاصی انجام می گیرد، از این حیث در زمره کالاهای لوکس قرار گرفته و ارزش بالایی نزد مشتریان دارد، در ضمن این نوع محصولات از قدرت رقابت بالایی در مقابل کالاهای خارجی دارد. از جهت دیگر به دلیل تولید داخلی و عرضه مستقیم در مجموعه فروشگاه های مارال چرم از حاشیه سود مطمئنی برخوردار است.

ارائه خدمات و گارانتی:

گارانتی مارال چرم، موجب جلب اطمینان مشتریان این شرکت در سالهای متمادی و حال شده است. تولیدات مارال چرم دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد، که این امر دلیلی بر اعتقاد و باور مدیران به تولیدات خود می باشد.

پشتیبانی تبلیغاتی:

با توجه به اینکه صنایع مارال چرم در حال حاضر دارای بیش از۳۵ فروشگاه در داخل و خارج از کشور می باشد، از لحاظ تبلیغاتی دارای قدرت بالایی است و به طور معمول در تمام شهرهای کشور در طی سال از انواع تبلیغات محیطی، مطبوعاتی، تلویزیونی و رادیوئی و ….. استفاده می نماید. گستردگی شهری و دارا بودن شعبات مختلف در مناطق مختلف کشور امکان تبلیغات گسترده را نیز فراهم می آورد.

مارال2 مارال4 مارال5 مارال6

مارال1

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=428
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.