پرداخت تسهیلات به مرغداری ها

پرداخت تسهیلات به مرغداری های گیلان از سوی صندوق توسعه ملی

استاندار گیلان از پرداخت تسهیلات به مرغداری های گیلان از سوی صندوق توسعه ملی خبر داد.
محمدعلی نجفی با اشاره به نشست مشترک با رئیس جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی در تهران و مذاکره در خصوص بهره مندی بیشتر طرح های اقتصادی و تولیدی گیلان از تسهیلات این صندوق گفت: صندوق توسعه ملی برای طرح های صنعتی، گردشگری و کشاورزی که در بانک های عامل استان پذیرش شده و دارای شرایط دریافت این تسهیلات شناخته شوند، محدودیت اعتباری ارزی و ریالی ندارد.
وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی خرد و متوسط از تسهیلات مصوب شده کارگروه رفع موانع تولید بهره مند می شوند، افزود: برای پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به بنگاه های بزرگ اقتصادی نیز محدودیت سقف پرداختی در استان وجود ندارد.
استاندار گیلان خاطرنشان کرد: صندوق مذکور همچنین محدودیت سقف تسهیلات سرمایه ای برای تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد نیز لحاظ نمی کند.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته پرداخت تسهیلات به واحدهای مرغداری در اولویت صندوق توسعه ملی نبود، گفت: براساس توافق های انجام شده صندوق توسعه به مرغداری هایی که بیشتر از ۵۰ درصد ظرفیتشان فعال باشد، تسهیلات طرح های توسعه و سرمایه در گردش پرداخت می کند.
نجفی با بیان اینکه گیلان یکی از قطب های تولید مرغ کشور محسوب می شود و به تازگی تعدادی از واحدهای آن استانداردهای صادرات به روسیه را بدست آورده اند، افزود: با برداشته شدن مانع موجود، مرغداری های فعال گیلان در راستای افزایش تولیدات صادرات محور به کشورهای همسایه بویژه روسیه می توانند از تسهیلات صندوق توسعه ملی بهره مند شوند.
در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی که شنبه گذشته ۲۳ مردادماه جاری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، بر مبنای ماده ۸۴ قانون برنامه پنجم، پنج عضو جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی معرفی و با رای اعضای هیات امناء انتخاب شدند.

آسیاب چکشی و تیغه ای
دستگاه یونجه خرد کن
http://bazaredam.ir/?p=6137
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.